Mo. 04.06. 17:00 DE Jasmina Uta  2:6, 4:6
Di. 05.06. 17:00 DE Jasmina Anja Mü.

 6:0, 4:6, 6:2

Do. 07.06. 17:00 DD Jasmina/Martina Steffi/Uta  6:2, 6:3
Do. 07.06. 18:00 HE Jan Andreas  0:6, 3:6
So. 10.06. 17:00 HE Jan Sven  0:6, 1:6
Mo. 11.06. 17:15 MIX Jasmina/Burkhard S. Uta/Malte  6:1, 6:1
Di. 12.06. 17:15 HE Reiner Malte 6:1, 6:0
Mi. 13.06. 17:30 HE Malte Mats 2:6, 0:6
Do. 14.06. 17:00 DD Jasmina/Martina Anja Mü./Iris 6:2, 1:4
Mo. 18.06. 17:00 MIX Jasmina/Burkhard Anja Mü./Andreas 2:6, 6:4, 6:3
Mo. 18.06. 19:00 HD Malte/Reiner Jan/Sven 2:6, 6:3, 6:7
Di. 19.06. 17:00 DD Jasmina/Martina Anja Mü./Iris 6:2, 7:5
Di. 19.06. 18:00 DE Steffi Iris 1:6, 1:6
Do. 21.06. 17:30 HD Malte/Reiner Klaus/Burkhard V. 6:2, 2:6, 6:4
Do. 28.06. 15:00 DE Ella Martina 2:6, 1:6
Do. 28.06. 17:00 DD Anja Mü./Iris Tanja/Birgit 7:5, 6:1
Mo. 02.07. 17:30 HE Reiner Mats 6:1, 7:6
Di. 03.07. 17:00 DE Jasmina Gisela 2:6, 4:6
Mi. 04.07. 17:30 MIX Tanja/Burkhard V. Ella/Reiner 5:7, 4:6
Do. 05.07. 15:00 DE Iris Ella 3:6, 6:3, 6:0
Di. 10.07. 17:00 DD Jasmina/Martina Tanja/Birgit 6:1, 6:2
Mi. 11.07. 15:30 DE Ella Steffi 6:1, 6:2
Do. 12.07. 17:30 MIX Tanja/Burkhard V. Gisela/Rüdiger 6:1, 6:7, 6:2
Do. 12.07. 17:00 MIX Anja Mü./Andreas Uta/Malte 6:1, 6:3
Di. 17.07. 17:00 MIX Ella/Reiner Martina/Klaus 2:6, 3:6
Mi. 18.07. 16:30 HE Andreas Sven  7:5, 7:5
Mi. 18.07. 17:30 HD Klaus/Burkhard V. Maxi/Michael 3:6, 4:6
Do. 19.07. 17:00 HE Burkhard S. Andreas 6:3, 6:2
Do. 19.07. 17:30 HE Burkhard V. Mats 4:6, 6:3, 6:0
Fr. 20.07. 17:00 MIX Tanja/Burkhard V. Martina/Klaus 6:7, 3:6
Fr. 20.07. 17:00 MIX Iris/Jan Jasmina/Burkhard 5:7, 5:7
So. 22.07. 16:00 HE Burkhard S. Jan 6:1, 6:0
Mo. 23:07 17:00 HE Christian Sven 2:6, 6:0, 6:2
Mo. 23.07. 17:30 HE Reiner Burkhard V. 2:6, 6:0, 6:1
Mi. 25.07. 17:00 HE Burkhard V. Maxi 1:6, 3:6
DI. 31.07. 17:00 MIX Ella/Reiner Gisela/Rüdiger 6:7, 7:5, 6:4 
Do. 02.08. 17:15 HE Burkhard V. Malte 6:0, 6:0 
So. 05.08. 11:00 MIX Anja Mü./Andreas Iris/Jan 6:4, 3:6, 3:6
Do. 09.08. 17:30 HD Burkhard S./Rüdiger Andreas/Thorsten 5:7, 1:0  
Sa. 11.08. 16:30 HE Burkhard S. Sven 6:2, 6:1
Di. 14.08. 17:00 DE Uta Gisela 6:4, 6:4 
        Halbfinale-Mixed    
Di. 14.08. 17:30 MIX Tanja/Burkhard V. Jasmina/Burkhard 6:3, 1:6, 1:6 
             
Mi. 15.08. 16:00 HE Reiner Maxi 4:6, 7:5, 6:1 
Mo. 20.08. 17:30 HD Burkhard S./Rüdiger Andreas/Thorsten 5:7, 7:5, 6:1
Mo.  20.08. 18:00 MIX Iris/Jan Uta/Malte 4:6, 6:4, ;:1
Mo. 20.08. 19.30 HE Jan Christian 0:6, 0:6
Di. 21.08. 17:00 DE Anja Mü. Gisela 1:6, 1:6 
Mi. 22.08. 16:30 HE Burkhard S. Christian 2:6, 5:7
Mi. 22.08. 17:00 HD Malte/Reiner Maxi/Michael 1:6, 1:6 
        HALBFINALE - EINZEL    
Di. 28.08. 16:30 DE Iris Gisela 2:6, 3:6 
             
Do.  30.08. 17:00 DD Birgit/Tanja Steffi/Uta 6:3, 6:2 
Mi. 05.09. 16:00 HE Mats Maxi 2:6, 1:6 
Mi.  05.09. 17:00 HE Andreas  Christian 3:6, 1:6 
So. 09.09. 17:30 HD Klaus/Burkhard V. Sven/Jan 6:2, 6:1 
Mi. 12.09. 16:30 DE Anja Mü. Uta 4:6, 0:6 
Mi. 12.09. 17:00 HE Malte Maxi 0:6, 0:6 
Mi. 12.09. 18:00 HD Michael/Maxi Jan/Sven 6:1, 6:1 
Mi. 12.09. 18:00 HD Mats/Leif Thorsten/Andreas 4:6, 3:6 
Do. 13.09. 16:00 DD Anja Mü./Iris Steffi/Uta 6:0, 6:2 
        HALBFINALE - EINZEL    
Sa. 15.09 14:30 DE Ella Uta 3:6, 4:6 
Sa. 15.09. 16:00 HE Reiner Burkhard S. 7:5, 4:6, 6:3 
Sa. 15.09. 17:30 HE Maxi Christian 6:2, 6:3 
        HALBFINALE - DOPPEL     
Mi. 19.09. 18:00 MIX Ella/Reiner Iris/Jan 6:4, 7:6 
Fr.  21.09. 15:30 HD Reiner/Malte Burkhard/Rüdiger 6:7, 4:6 
Fr. 21.09. 17:00 HD Maxi/Michael Andreas/Thorsten 2:6, 3:6 
        ENDSPIELE - DOPPEL    
Sa. 22.09. 12:00 HE Maxi Reiner  
Sa. 22.09. 13:30 DE Gisela Uta   
Sa. 22.09. 15:00 MIX Jasmina/Burkhard S.  Ella/Reiner   
Sa. 22.09. 16:30 HD Burkhard S./Rüdiger  Andreas/Thorsten